Resultat grenvis (per tidsgrupp)
         Tävling:        Bildepåns Medaljjakt 11 maj 20                         
         Tävlingsdatum:  2019-05-11                                             
         Arrangör:       Varbergs Sim                                           

Gren 1, 25m Ryggsim Damer
Grupp: Guld (Tidgräns:    26.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Fanny Niklasson          2007  Varberg Sim                       21.46
Sara Hakopian            2009  Varberg Sim                       24.89
Molly Bengtsson          2010  Varberg Sim                       24.89
Jennifer Malkoc          2008  Varberg Sim                       24.96
Fina Rolofsson           2009  Varberg Sim                       25.08
Nicoline Källström       2009  Varberg Sim                       25.84

   Gren 1, 25m Ryggsim Damer
   Grupp: Silver (Tidgräns:    29.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Cornelia Persson         2010  Varberg Sim                       28.14
Lava Hagström            2011  Varberg Sim                       28.41
Ida Mravac               2008  Varberg Sim                       28.51
Iris Sternryd            2011  Varberg Sim                       28.64

   Gren 1, 25m Ryggsim Damer
   Grupp: Brons (Tidgräns:    32.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Edit Hildesson           2010  Varberg Sim                       29.12
Alma Bengtsson           2009  Varberg Sim                       30.50
Agnes Eklöv              2009  Varberg Sim                       30.65
Signe Norinder           2010  Varberg Sim                       30.98

   Gren 1, 25m Ryggsim Damer
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Linnéa Carmén            2011  Varberg Sim                       34.38
Elin Hurtig              2010  Varberg Sim                       35.17
Elma Hagström            2012  Varberg Sim                       35.69
Pärla Liljeholm          2012  Varberg Sim                       39.47

Gren 2, 25m Ryggsim Herrar
Grupp: Guld (Tidgräns:    26.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Hakob Hakopian           2008  Varberg Sim                       23.27
Malte Sternryd           2009  Varberg Sim                       23.77
Maximilian Källström     2008  Varberg Sim                       24.52
André Blomdahl           2010  Varberg Sim                       25.44

   Gren 2, 25m Ryggsim Herrar
   Grupp: Silver (Tidgräns:    29.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Tage Öhlén               2008  Varberg Sim                       26.63
Kevin Hesselgren         2010  Varberg Sim                       28.76

   Gren 2, 25m Ryggsim Herrar
   Grupp: Brons (Tidgräns:    32.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Vilmer Norrman           2011  Varberg Sim                       31.33
Linus Hallström          2010  Varberg Sim                       31.64

   Gren 2, 25m Ryggsim Herrar
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Neo Hamataj              2010  Varberg Sim                       32.78
Nils Wihäll Prejer       2011  Varberg Sim                       33.08
Otto Mörtsell            2011  Varberg Sim                       33.34
Karl Forslund            2011  Varberg Sim                       33.43
Elmer Rolofsson          2011  Varberg Sim                       38.53
Arvid Forslund           2011  Varberg Sim                       38.91

Gren 3, 50m Ryggsim Damer
Grupp: Guld (Tidgräns:    50.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Tindra Leijon            2008  Varberg Sim                       48.96
Ebba Johansson           2009  Varberg Sim                       49.89

   Gren 3, 50m Ryggsim Damer
   Grupp: Silver (Tidgräns:    53.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Alma Göransson           2007  Varberg Sim                       51.52

   Gren 3, 50m Ryggsim Damer
   Grupp: Brons (Tidgräns:    56.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Jasmine Hesselgren       2008  Varberg Sim                       53.02
Linn Korskulle           2008  Varberg Sim                       53.26
Alice Carlqvist          2007  Varberg Sim                       55.26
Liv Blomdahl             2009  Varberg Sim                       55.42
Noelle Oscarson          2009  Varberg Sim                       55.99

   Gren 3, 50m Ryggsim Damer
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Signe Mörtsell           2006  Varberg Sim                       57.21

Gren 4, 50m Ryggsim Herrar
Grupp: Silver (Tidgräns:    53.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Joel Stenström           2009  Varberg Sim                       50.12

   Gren 4, 50m Ryggsim Herrar
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Aron Wihäll Prejer       2008  Varberg Sim                     1:01.72

Gren 5, 25m Bröstsim Damer
Grupp: Guld (Tidgräns:    26.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Fanny Niklasson          2007  Varberg Sim                       23.53
Ebba Johansson           2009  Varberg Sim                       25.17
Liv Blomdahl             2009  Varberg Sim                       25.83

   Gren 5, 25m Bröstsim Damer
   Grupp: Silver (Tidgräns:    29.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Tindra Leijon            2008  Varberg Sim                       26.52
Ida Mravac               2008  Varberg Sim                       26.98
Fina Rolofsson           2009  Varberg Sim                       27.09
Jasmine Hesselgren       2008  Varberg Sim                       27.31
Jennifer Malkoc          2008  Varberg Sim                       28.90

   Gren 5, 25m Bröstsim Damer
   Grupp: Brons (Tidgräns:    32.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Agnes Eklöv              2009  Varberg Sim                       29.94
Sara Hakopian            2009  Varberg Sim                       30.13
Noelle Oscarson          2009  Varberg Sim                       30.40
Tilda Hurtig             2008  Varberg Sim                       30.88

   Gren 5, 25m Bröstsim Damer
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Iris Sternryd            2011  Varberg Sim                       32.19
Molly Bengtsson          2010  Varberg Sim                       32.76
Edit Hildesson           2010  Varberg Sim                       32.88
Alma Bengtsson           2009  Varberg Sim                       36.12
Nicoline Källström       2009  Varberg Sim                       37.44
Lava Hagström            2011  Varberg Sim                       39.16
Linnéa Carmén            2011  Varberg Sim                       41.09
Cornelia Persson         2010  Varberg Sim                       41.24
Nova Stenström           2011  Varberg Sim                       44.46
Pärla Liljeholm          2012  Varberg Sim                       51.51
Elin Hurtig              2010  Varberg Sim                       53.17

Gren 6, 25m Bröstsim Herrar
Grupp: Guld (Tidgräns:    26.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Joel Stenström           2009  Varberg Sim                       24.81

   Gren 6, 25m Bröstsim Herrar
   Grupp: Silver (Tidgräns:    29.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Maximilian Källström     2008  Varberg Sim                       28.08

   Gren 6, 25m Bröstsim Herrar
   Grupp: Brons (Tidgräns:    32.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Malte Sternryd           2009  Varberg Sim                       29.07
Vilmer Norrman           2011  Varberg Sim                       30.46
André Blomdahl           2010  Varberg Sim                       30.70

   Gren 6, 25m Bröstsim Herrar
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Tage Öhlén               2008  Varberg Sim                       33.91
Linus Hallström          2010  Varberg Sim                       34.27
Arvid Forslund           2011  Varberg Sim                       36.10
Kevin Hesselgren         2010  Varberg Sim                       38.19
Otto Mörtsell            2011  Varberg Sim                       38.29
Elmer Rolofsson          2011  Varberg Sim                       39.45
Hakob Hakopian           2008  Varberg Sim                       39.51
Neo Hamataj              2010  Varberg Sim                       39.70
Karl Forslund            2011  Varberg Sim                       40.41
Nils Wihäll Prejer       2011  Varberg Sim                       42.89

Gren 7, 50m Bröstsim Damer
Grupp: Guld (Tidgräns:    52.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Stella Förstberg         2007  Varberg Sim                       51.07

   Gren 7, 50m Bröstsim Damer
   Grupp: Silver (Tidgräns:    55.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Alma Göransson           2007  Varberg Sim                       54.94

   Gren 7, 50m Bröstsim Damer
   Grupp: Brons (Tidgräns:    58.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Linn Korskulle           2008  Varberg Sim                       55.38
Signe Mörtsell           2006  Varberg Sim                       55.94
Alice Carlqvist          2007  Varberg Sim                       57.64

   Gren 7, 50m Bröstsim Damer
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Fina Rolofsson           2009  Varberg Sim                       58.69

Gren 8, 50m Bröstsim Herrar
Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Aron Wihäll Prejer       2008  Varberg Sim                       59.03

Gren 9, 100m Medley Damer
Grupp: Silver (Tidgräns:  1:50.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Stella Förstberg         2007  Varberg Sim                     1:40.69
Ebba Johansson           2009  Varberg Sim                     1:41.88
Tindra Leijon            2008  Varberg Sim                     1:48.87

   Gren 9, 100m Medley Damer
   Grupp: Brons (Tidgräns:  2:00.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Alma Göransson           2007  Varberg Sim                     1:53.37
Fanny Niklasson          2007  Varberg Sim                     1:54.38

   Gren 9, 100m Medley Damer
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Linn Korskulle           2008  Varberg Sim                     2:01.18
Alice Carlqvist          2007  Varberg Sim                     2:04.16
Liv Blomdahl             2009  Varberg Sim                     2:05.50
Jasmine Hesselgren       2008  Varberg Sim                     2:08.21
Signe Mörtsell           2006  Varberg Sim                     2:11.26
Noelle Oscarson          2009  Varberg Sim                     2:20.77

Gren 10, 100m Medley Herrar
Grupp: Brons (Tidgräns:  2:00.00)
Namn                     Född  Förening                            Tid
Joel Stenström           2009  Varberg Sim                     1:57.64

   Gren 10, 100m Medley Herrar
   Grupp: Ingen tidsgrupp (Tidgräns:         )
Namn                     Född  Förening                            Tid
Aron Wihäll Prejer       2008  Varberg Sim                     2:12.39
Maximilian Källström     2008  Varberg Sim                     2:16.07


Skapat av: WinGrodan Medalj v1.03 Copyright 2005 IC Control AB, Licensierad till: Varberg Sim
Utskriftsdatum: 2019-05-11 14:49:01