Medaljlista per gren
         Tävling:        Klirresimmet                                           
         Tävlingsdatum:  2018-12-15                                             
         Arrangör:       Varbergs sim                                           


   Gren 1, 25m Ryggsim Damer
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Tindra Leijon            2008  Varberg Sim                       22.84 Guld
Ebba Johansson           2009  Varberg Sim                       24.33 Guld
Elvira Jönsson           2008  Varberg Sim                       25.17 Guld
Alice Carlqvist          2007  Varberg Sim                       25.18 Guld
Alma Göransson           2007  Varberg Sim                       25.32 Guld
Signe Mörtsell           2006  Varberg Sim                       25.34 Guld, Silver
Noelle Oscarson          2009  Varberg Sim                       25.92 Guld, Silver
Filippa Larsson          2010  Varberg Sim                       27.60 Silver
Molly Bengtsson          2010  Varberg Sim                       29.94 Brons
Iris Sternryd            2011  Varberg Sim                       30.41 Brons
Sara Hakopian            2009  Varberg Sim                       30.56 Brons
Elin Mogren              2009  Varberg Sim                       31.50 Brons

   Gren 2, 25m Ryggsim Herrar
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Joel Stenström           2009  Varberg Sim                       23.76 Guld
Lucas Ottosson           2007  Varberg Sim                       24.59 Guld, Silver, Brons
Hakop Hakopian           2008  Varberg Sim                       27.63 Silver, Brons
Neo Bengtsson Gesterling 2008  Varberg Sim                       28.33 Silver, Brons
Dexter Carlsson          2010  Varberg Sim                       30.25 Brons
Tage Öhlén               2008  Varberg Sim                       30.84 Brons
Aron Wihäll Prejer       2008  Varberg Sim                       31.49 Brons

   Gren 3, 50m Ryggsim Damer
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Stella Förstberg         2007  Varberg Sim                       49.25 Guld, Silver, Brons
Nathalie Ceveryd         2008  Varberg Sim                       52.63 Silver, Brons
Linn Korskulle           2008  Varberg Sim                       53.62 Brons
Vida Eriksson            2007  Varberg Sim                       53.83 Brons
Jasmine Hesselgren       2008  Varberg Sim                       55.02 Brons
Tindra Lidbäck           2008  Varberg Sim                       55.21 Brons
Liv Blomdahl             2009  Varberg Sim                       55.45 Brons

   Gren 4, 50m Ryggsim Herrar
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Malte Öhlén              2007  Varberg Sim                       50.58 Silver, Brons
Victor Svahn             2008  Varberg Sim                       53.52 Brons

   Gren 5, 25m Bröstsim Damer
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Signe Mörtsell           2006  Varberg Sim                       25.09 Guld
Linn Korskulle           2008  Varberg Sim                       25.43 Guld
Alma Göransson           2007  Varberg Sim                       25.78 Guld
Ebba Johansson           2009  Varberg Sim                       26.70 Silver
Fanny Niklasson          2007  Varberg Sim                       27.17 Silver
Elvira Jönsson           2008  Varberg Sim                       27.47 Silver, Brons
Vida Eriksson            2007  Varberg Sim                       28.45 Silver
Liv Blomdahl             2009  Varberg Sim                       28.75 Silver, Brons
Filippa Larsson          2010  Varberg Sim                       29.46 Brons
Lina Uddén               2007  Varberg Sim                       30.20 Brons
Tindra Leijon            2008  Varberg Sim                       30.47 Brons
Fina Rolofsson           2010  Varberg Sim                       30.70 Brons
Noelle Oscarson          2009  Varberg Sim                       31.77 Brons

   Gren 6, 25m Bröstsim Herrar
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Malte Öhlén              2007  Varberg Sim                       25.34 Guld, Silver
August Andersson         2010  Varberg Sim                       25.67 Guld, Silver
Victor Svahn             2008  Varberg Sim                       26.08 Silver
Joel Stenström           2009  Varberg Sim                       27.41 Silver
Lucas Ottosson           2007  Varberg Sim                       28.00 Silver, Brons
Malte Sternryd           2009  Varberg Sim                       30.62 Brons
Julius Nyström           2008  Varberg Sim                       31.06 Brons

   Gren 7, 50m Bröstsim Damer
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Stella Förstberg         2007  Varberg Sim                       53.51 Silver, Brons
Nathalie Ceveryd         2008  Varberg Sim                       53.66 Silver, Brons

   Gren 9, 100m Medley Damer
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Nathalie Ceveryd         2008  Varberg Sim                     1:52.08 Brons
Ebba Johansson           2009  Varberg Sim                     1:53.88 Brons
Tindra Leijon            2008  Varberg Sim                     1:57.69 Brons

   Gren 10, 100m Medley Herrar
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Joel Stenström           2009  Varberg Sim                     1:58.27 Brons
Malte Öhlén              2007  Varberg Sim                     1:58.59 Brons

Skapat av: WinGrodan Medalj v1.03 Copyright 2005 IC Control AB, Licensierad till: Varberg Sim
Utskriftsdatum: 2018-12-15 15:07:08