Deltagarlista Gren 1-10 
 
  Tävling  Klirresimmet    Utskriftsdatum  14 december 2018   
  Tävlingsort  Veddige    Utskriftstid  15:39   
  Arrangör  Varbergs sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  15 december 2018         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Korskulle Linn  2008  VARBERG    25 m  25.16   
41  Lidbäck Tindra  2008  VARBERG    25 m  25.56   
43  Göransson Alma  2007  VARBERG    25 m  26.04   
44  Niklasson Fanny  2007  VARBERG    25 m  26.87   
52  Leijon Tindra  2008  VARBERG    25 m  27.81   
36  Jönsson Elvira  2008  VARBERG    25 m  28.32   
42  Carlqvist Alice  2007  VARBERG    25 m  28.34   
45  Uddén Lina  2007  VARBERG    25 m  28.34   
35  Johansson Ebba  2009  VARBERG    25 m  28.40   
10  40  Oscarson Noelle  2009  VARBERG    25 m  30.36   
11  27  Larsson Filippa  2010  VARBERG    25 m  30.46   
12  28  Malkoc Jennifer  2008  VARBERG    25 m  30.59   
13  50  Mörtsell Signe  2006  VARBERG    25 m  31.88   
14  18  Bengtsson Molly  2010  VARBERG    25 m  33.13   
15  26  Hurtig Tilda  2008  VARBERG    25 m  37.28   
16  Persson Cornelia  2010  VARBERG    25 m  40.07   
17  16  Hurtig Elin  2010  VARBERG    25 m  44.02   
18  Sternryd Iris  2011  VARBERG    25 m     
19  11  Bjurenheim Lykke  2010  VARBERG    25 m     
20  12  Archila Nikki  2011  VARBERG    25 m     
21  13  Hakopian Sara  2009  VARBERG    25 m     
22  22  Hansen Astrid  2010  VARBERG    25 m     
23  23  Mogren Elin  2009  VARBERG    25 m     
24  56  Rolofsson Fina  2010  VARBERG    25 m     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Sternryd Malte  2009  VARBERG    25 m  26.03   
38  Stenström Joel  2009  VARBERG    25 m  26.90   
34  Andersson August  2010  VARBERG    25 m  28.78   
25  Lindvall Lias  2009  VARBERG    25 m  30.77   
31  Öhlén Tage  2008  VARBERG    25 m  34.94   
33  Wihäll Prejer Aron  2008  VARBERG    25 m  35.41   
20  Hamataj Neo  2010  VARBERG    25 m  36.02   
14  Carlsson Dexter  2010  VARBERG    25 m  37.44   
Mörtsell Otto  2011  VARBERG    25 m     
10  Wihäll Prejer Nils  2011  VARBERG    25 m     
11  Norrman Vilmer  2011  VARBERG    25 m     
12  Game Vincent  2010  VARBERG    25 m     
13  Blomdahl André  2010  VARBERG    25 m     
14  Kruszewski Emil  2009  VARBERG    25 m     
15  Hakopian Hakop  2008  VARBERG    25 m     
16  10  Hallström Linus  2010  VARBERG    25 m     
17  17  Hesselgren Kevin  2010  VARBERG    25 m     
18  21  Bjelkenfors Silas  2010  VARBERG    25 m     
19  24  Nyström Julius  2008  VARBERG    25 m     
20  47  Ottosson Lucas  2007  VARBERG    25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Blomdahl Liv  2009  VARBERG    25 m     
32  Eriksson Vida  2007  VARBERG    25 m     
37  Hesselgren Jasmine  2008  VARBERG    25 m     
46  Axelsson Livia  2008  VARBERG    25 m     
49  Ceveryd Nathalie  2008  VARBERG    25 m     
51  Förstberg Stella  2007  VARBERG    25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Öhlén Malte  2007  VARBERG    25 m     
53  Svahn Victor  2008  VARBERG    25 m     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Korskulle Linn  2008  VARBERG    25 m  26.54   
46  Axelsson Livia  2008  VARBERG    25 m  26.67   
43  Göransson Alma  2007  VARBERG    25 m  27.88   
50  Mörtsell Signe  2006  VARBERG    25 m  28.62   
42  Carlqvist Alice  2007  VARBERG    25 m  28.66   
41  Lidbäck Tindra  2008  VARBERG    25 m  28.73   
44  Niklasson Fanny  2007  VARBERG    25 m  29.23   
35  Johansson Ebba  2009  VARBERG    25 m  29.95   
37  Hesselgren Jasmine  2008  VARBERG    25 m  29.95   
10  32  Eriksson Vida  2007  VARBERG    25 m  30.60   
11  40  Oscarson Noelle  2009  VARBERG    25 m  32.89   
12  36  Jönsson Elvira  2008  VARBERG    25 m  33.59   
13  52  Leijon Tindra  2008  VARBERG    25 m  33.69   
14  27  Larsson Filippa  2010  VARBERG    25 m  33.78   
15  45  Uddén Lina  2007  VARBERG    25 m  34.23   
16  29  Blomdahl Liv  2009  VARBERG    25 m  34.36   
17  28  Malkoc Jennifer  2008  VARBERG    25 m  39.19   
18  18  Bengtsson Molly  2010  VARBERG    25 m  39.52   
19  26  Hurtig Tilda  2008  VARBERG    25 m  44.02   
20  11  Bjurenheim Lykke  2010  VARBERG    25 m  48.15   
21  Persson Cornelia  2010  VARBERG    25 m  48.88   
22  16  Hurtig Elin  2010  VARBERG    25 m  59.00   
23  Sternryd Iris  2011  VARBERG    25 m     
24  12  Archila Nikki  2011  VARBERG    25 m     
25  13  Hakopian Sara  2009  VARBERG    25 m     
26  15  Bengtsson Ebba  2009  VARBERG    25 m     
27  19  Eklöw Molly  2009  VARBERG    25 m     
28  23  Mogren Elin  2009  VARBERG    25 m     
29  56  Rolofsson Fina  2010  VARBERG    25 m     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Wihäll Prejer Aron  2008  VARBERG    25 m  29.00   
53  Svahn Victor  2008  VARBERG    25 m  29.37   
48  Öhlén Malte  2007  VARBERG    25 m  29.73   
38  Stenström Joel  2009  VARBERG    25 m  30.47   
34  Andersson August  2010  VARBERG    25 m  31.81   
24  Nyström Julius  2008  VARBERG    25 m  33.84   
25  Lindvall Lias  2009  VARBERG    25 m  36.20   
31  Öhlén Tage  2008  VARBERG    25 m  37.07   
Mörtsell Otto  2011  VARBERG    25 m  48.09   
10  Wihäll Prejer Nils  2011  VARBERG    25 m     
11  Norrman Vilmer  2011  VARBERG    25 m     
12  Game Vincent  2010  VARBERG    25 m     
13  Blomdahl André  2010  VARBERG    25 m     
14  Kruszewski Emil  2009  VARBERG    25 m     
15  Hakopian Hakop  2008  VARBERG    25 m     
16  14  Carlsson Dexter  2010  VARBERG    25 m     
17  17  Hesselgren Kevin  2010  VARBERG    25 m     
18  21  Bjelkenfors Silas  2010  VARBERG    25 m     
19  30  Sternryd Malte  2009  VARBERG    25 m     
20  47  Ottosson Lucas  2007  VARBERG    25 m     
21  54  Rolofsson Elmer  2011  VARBERG    25 m     
22  57  Bengtsson Gesterling Neo  2008  VARBERG    25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Ceveryd Nathalie  2008  VARBERG    25 m     
51  Förstberg Stella  2007  VARBERG    25 m     
 
Gren 9, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Förstberg Stella  2007  VARBERG    25 m  1:47.97   
43  Göransson Alma  2007  VARBERG    25 m  2:07.58   
46  Axelsson Livia  2008  VARBERG    25 m  2:16.87   
50  Mörtsell Signe  2006  VARBERG    25 m  2:25.13   
35  Johansson Ebba  2009  VARBERG    25 m     
37  Hesselgren Jasmine  2008  VARBERG    25 m     
39  Korskulle Linn  2008  VARBERG    25 m     
40  Oscarson Noelle  2009  VARBERG    25 m     
42  Carlqvist Alice  2007  VARBERG    25 m     
10  44  Niklasson Fanny  2007  VARBERG    25 m     
11  45  Uddén Lina  2007  VARBERG    25 m     
12  49  Ceveryd Nathalie  2008  VARBERG    25 m     
13  52  Leijon Tindra  2008  VARBERG    25 m     
 
Gren 10, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Öhlén Malte  2007  VARBERG    25 m  2:17.14   
34  Andersson August  2010  VARBERG    25 m     
38  Stenström Joel  2009  VARBERG    25 m     
47  Ottosson Lucas  2007  VARBERG    25 m     
53  Svahn Victor  2008  VARBERG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  14 december 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  15:39